Dodaj ofertę

Noooclegi.pl - szybka wyszukiwarka noclegów

+ okolica
w promieniu
Powrót do listy

Hotel KARMEL

 1. Adres
  Zarzecze 5, Augustów
 2. Telefon
  [+48]876435762, [+48]604459461
 3. Typ obiektu
  Hotele
 4. Ceny
  35 PLN - 60 PLN
 5. E-mail
 6. Gadu-Gadu
  brak informacji
 7. Skype
  brak informacji
 8. Strona www
zanotuj

Opis

Augustów jest królewskim grodem założonym w 1546r. przez Króla Zygmunta Augusta położonym nad rzeką Nettą. Otoczony Puszczą Augustowską i jeziorami: Necko, Sajno, Białe i Rospuda. Na odcinkach rzeki Netty, znajduje się Kanał Augustowski (dł. 102 km z czego 80 km w granicach Polski), łączący swoimi śluzami (18 śluz z czego 14 w Polsce) dorzecza: Wisły i Niemna.

Hotel-ik "KARMEL" jest nowym ośrodkiem na Ziemi Augustowskiej. Przepięknie umiejscowionym nad brzegiem rzeki Netta. Okna kawiarni "Bulwarowej" wychodzą na rzekę na której w okresie letnim odbywa się na rzece wiele imprez oraz pływają statki żeglugi śródlądowej. Stąd wszędzie jest blisko. Kilkaset metrów dalej jezioro Necko, las, amfiteatr, plaża miejska z wyciągiem nart wodnych. Bogate w zieloną naturę otoczenie, bliskość centum miasta podkreślają dodatkowe walory ośrodka.

Cennik


 1. w obiekcie

  bilard
  apartamenty
  sauna
  Internet
  kawiarnia
  stołówka

 2. na terenie obiektu

  pole namiotowe
  parking
  zwierzęta dozwolone
  plac zabaw

 3. w pokoju

  łazienka
  tv

Lokalizacja

Kontakt

-
Akceptuję politykę prywatnośći i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Dane będą przetwarzane w celu umożliwienia kontaktu między stronami.
Powrót do listy